Для початку тобі потрібно вступити до закладу вищої освіти, а саме на спеціальність 081 "Право" та здобути повну вищу юридичну освіту (магістр).
В університеті потрібно старанно та ретельно вивчати усі дисципліни, тому що знань забагато не буває, а особливо у юридичній сфері.
❗ Після здачі державних іспитів обов'язково забери диплом❗
(він тобі знадобиться)
Після здобуття ступеня магістра потрібно перевірити чи всім вимогам ти відповідаєш . ✅
За результатами проведення співбесід формується загальний рейтинг кандидатів, які набрали найбільшу кількість балів із розрахунку не більше одного кандидата на одну вакантну посаду, опубліковану в оголошенні про добір.
Загальний рейтинг кандидатів, які успішно пройшли добір, публікується на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора не пізніше ніж через п'ять днів з моменту завершення співбесід.
⬇
Кандидатів на посаду прокурора, які успішно склали кваліфікаційний іспит, піддають спеціальній перевірці, що передбачено ст. 32 ЗУ "Про прокуратуру".
Відомості про осіб, які підлягають спеціальній перевірці, а також порядок її здійснення, визначаються ЗУ "Про запобігання корупції".
Спеціальна перевірка проводиться за письмовою згодою претендента, а в
разі ненадання згоди - не проводиться і питання про призначення на відповідну посаду не розглядається.
Претендент на посаду, щодо якого за результатами спеціальної перевірки встановлено обставини, які є підставою для відмови у призначенні на посаду, вважається таким, що не пройшов спеціальну перевірку.
Після оприлюднення загального рейтингу кандидатів, які успішно пройшли добір, у разі прийняття рішення про призначення кандидата на посаду прокурора без проходження ним стажування на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора публікується повідомлення про дату, час та місце прийняття кадровим підрозділом органу прокуратури заяв на зайняття вакантних посад.
Якщо кандидат направлений на стажування - інформація про дату, час та місце початку проходження стажування публікується на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора.
Після завершення стажування кадровий підрозділ органу прокуратури за загальним рейтингом кандидатів формує остаточний рейтинг із числа кандидатів, що успішно пройшли стажування.