«Адвокатська тура»

9 червня 2018 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбувся Всеукраїнський турнір  ААУ серед адвокатів зі швидких шахів «Адвокатська тура»,  організований Одеським обласним відділенням ААУ спільно з Радою адвокатів Одеської області .

Генеральними партнерами заходу виступили АО «Barristers» та ЮФ «ЕVRIS».

Для юристів крім знань в праві також потрібно вміти думати логічно і будувати стратегію при вирішенні справ, і досить гарно нам це продемонстрували відомі адвокати міста Одеси та Одеської області.

Крім того, Факультет Адвокатури не тільки брав участь в турнірі, а й активно сприяв його організації, завдяки декану Хижняку Євгенію Сергійовичу.

Призери  турніру були нагороджені цінними призами, а всі учасники — дипломами та пам’ятними значками.

Фото: Юрій Череватий