«Як правильно почати власну справу?!» — з перших вуст

17 квітня 2018 року, об 11:50 на Факультеті Адвокатури, відбулася лекція на тему: «Старт юридичного бізнесу з нуля» із відомим одеським адвокатом, головою адвокатського бюро «Паляничко та партнери» — Паляничко Віталієм Олександровичем.

Лектор розповів власну історію успіху у юридичній сфері, поділився своїм досвідом у форс-мажорних обставинах, а також висвітлив особливості створення власного бюро та усі тонкощі пов’язані із цим, а саме: як почати свій бізнес, важливість правильного розподілу стартового капіталу, пошук першого клієнта, добір кваліфікованої команди.

До того ж, було чимало запитань і від самих слухачів про важливість спеціалізації у юридичній сфері, на які Віталій Олександрович дав змістовні вичерпні відповіді.

Загалом, лекція була дуже цікавою та повчальною для усіх присутніх і пройшла у досить невимушеній атмосфері.