На факультете адвокатуры Национального университета «Одесская юридическая академия» состоялась ежегодная «Ярмарка вакансий»

За доброю традицією на Факультеті Адвокатури пройшла щорічна «Ярмарка вакансій», котра вже не раз допомагала студентам та випускникам знаходити роботу.

Гостями нашого заходу, які шукали собі достойних працівників були провідні юридичні компанії Одеси, такі як: міжнародна адвокатська компанія «Илон-С.П.С.», юридична компанія «Хильман и партнёры», юридично-консалтингова компанія «Де Юре», адвокатське бюро » Паляничко и партнёры» та юридична компанія «LeGran.TT».

Під час проведення Ярмарки майбутні адвокати отримали інформацію про діяльність представлених компаній та актуальні робочі місця, а роботодавці в свою чергу могли особисто познайомитись з нашими студентами, провести співбесіду та визначитися з підходящою їм кандидатурою.

Як і завжди наші студенти показали високий рівень професіоналізму, знань та обізнаності в праві. Не всі завітавші змогли визначитися з майбутнім місцем роботи, проте за відгуками компаній-партнерів та студентів, ці зустрічі завжди мають позитивний ефект.